Výstavy
DATUM | MÍSTO | DRUH | TŘÍDA | ROZHODČÍ | VÝSLEDEK |
05.04.09 | Ostrava | NVP | Štěňat | J. Šimek (CZ) | VN1 |
28.06.09 | Brno | MVP | Dorostu | B. Iuza (GEO) | VN1 |
09.08.09 | Ostrava | KVP | Mladých | G. Ridarčíková (SK) | VD2 |
22.08.09 | Brno | KVP | Mladých | P. Řehánek (CZ) | V1, VTM |
19.09.09 | Mladá Boleslav | Special. | Mladých | P. Poduschka (A) | VD1 |
08.10.09 | Bratislava (SK) | SVP | Mladých | G. Jipping (NL) | Výborný |
18.10.09 | Brno | NVP | Mladých | L. Jančík (CZ) | V1, CAJC, VTM |
25.10.09 | České Budějovice | MVP | Mladých | M. Václavík (CZ) | V1, CAJC, VTM |
08.11.09 | Praha | MVP | Mladých | K. Hořák (CZ) | V1, CAJC |
11.11.09 | ČESKÝ JUNIOR ŠAMPIÓN | ||||
07.02.10 | Brno | MVP | Mezitřída | J. Němec (CZ) | VD2 |
26.03.10 | Katovice (PL) | MVP | Mezitřída | A. B. Knoll (BR) | V1, CWC, CACIB, BOB |
03.04.10 | Praha | BONITACE | K. Hořák(CZ) | Splněné PPZDCH | |
11.04.10 | Ostrava | NVP | Mezitřída | O.Vondrouš (CZ) | V1, CAC |
17.04.10 | Mladá Boleslav | Klubová | Mezitřída | L. Pavlíková (CZ) | V2, Res. CAC |
25.04.10 | České Budějovice | MVP | Mezitřída | V Piskay (SK) | V1, CAC |
02.05.10 | Praha | MVP | Mezitřída | B. Novak (SLO) | VD1 |
15.05.10 | Zlín | KVP | Mezitřída | V. Mojžíš (CZ) | V1, VT, KV, BIG2 |
23.05.10 | Bytom (PL) | NVP | Mezitřída | J. Opara (PL) | V1, CWC |
06.06.10 | Klatovy | NVP | Otevřená | V. Mudreša (MK) | V1, CAC |
07.06.09 | KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPIÓN | ||||
12.06.10 | Mladá Boleslav | Klubová | Otevřená | Paroci Pal (SRB) | V1 |
20.06.10 | Brno | MVP | Mezitřída | K. Barbosov (RUS) | V1 |
17.07.10 | Oberwart (A) | MVP | Mezitřída | D. Paunovic (SRB) | VD1 |
18.07.10 | Szombathely (H) | MVP | Mezitřída | G. Vandoni (I) | V1, CAC, Res. CACIB |
22.07.10 | Split (HR) | NVP | Mezitřída | G. Schogol (GE) | V1, CAC, BOB |
23.07.10 | Split (HR) | MVP | Mezitřída | M. V. Bremt (B) | V1, CAC, CACIB, BOB |
24.07.10 | Split (HR) | NVP | Mezitřída | C. Stefanescu (RO) | V1 |
25.07.10 | Split (HR) | MVP | Mezitřída | M. Sunde (N) | V1, CAC, CACIB, BOB |
10.09.10 | Prešov (SK) | NVP | Mezitřída | B. Larska (PL) | V1, CAC, VS, BOB |
12.09.10 | Chorzow (PL) | NVP | Mezitřída | E. Stolarska (PL) | V1, CWC |
18.09.10 | Mladá Boleslav | Special. | Mezitřída | K. Hořák (CZ) | V1, CAC, VSV |
25.09.10 | Tulln (A) | MVP | Mezitřída | M. Levente (H) | VD1 |
26.09.10 | Tulln (A) | NVP | Mezitřída | E. Deutscher (A) | V1, CACA, BOB |
01.10.10 | Celje (Si) | EVPClub | Mezitřída | B. M. loureiro (P) | V2, Res. CAC |
02.10.10 | Celje (Si) | EVP | Mezitřída | M. Redlicki (PL) | VD3 |
10.10.10 | České Budějovice | MVP | Mezitřída | B. Iuza (GEO) | D |
16.10.10 | Komarom (H) | MVP | Mezitřída | E. Laszlo (H) | V1, CAC |
17.10.10 | Komarom (H) | MVP | Mezitřída | A. Tarjan (H) | V1, CAC, Res. CACIB |
18.03.11 | Katovice (PL) | MVP | Otevřená | G. Jipping (NL) | V1, CWC |
10.04.11 | Ostrava | NVP | Otevřená | B. Ovesná (CZ) | V1 |
07.04.11 | Mladá Boleslav | KVP | Otevřená | A. Polgar (CZ) | V1, CAC |
12.05.11 | POLSKÝ ŠAMPIÓN | ||||
14.05.11 | Bratislava (SK) | MVP | Otevřená | A. Soós (H) | V1, CAC, Res. CACIB |
15.05.11 | Praha | MVP | Otevřená | M. Marušková (CZ) | V1, CAC |
21.05.11 | Salzburg (A) | MVP | Otevřená | M. Heine (D) | VD1 |
22.05.11 | Varaždin (HR) | MVP | Otevřená | A. Kazmierski (PL) | V1, CAC, CACIB, BOB |
22.05.11 | CHORVATSKÝ ŠAMPIÓN | ||||
04.06.11 | Nitra (SK) | MVP | Šampiónů | T. Havelka (SK) |
V1, CAC, CACIB, BOB Grand Prix Slovakia Winner 2011 |
Splněne podmínky - INTERŠAMPIÓN | |||||
05.06.11 | Nitra (SK) | MVP | Šampiónů | M. Blaha (A) | V1, CAC, CACIB, BOB |
05.06.11 | SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN | ||||
15.06.11 | ČESKÝ ŠAMPIÓN | ||||
02.07.11 | Mladá Boleslav | Klubová | Šampiónů | M. Václavík (CZ) | VD1 |
24.09.11 | Tulln (A) | MVP | Šampiónů | E. Deutscher (A) | V1, CACA, Res.CACIB |
25.09.11 | Tulln (A) | NVP | Šampiónů | M. Blaha (A) | V1, CACA |
01.10.11 | Komarom (H) | MVP | Šampiónů | I. Kiss (H) | V1, CAC, Res.CACIB |
MAĎARSKÝ ŠAMPIÓN | |||||
02.10.11 | Komarom (H) | MVP | Šampiónů | T. Gellen (H) | V1, CAC, Res.CACIB |
NVP - Národní Výstava Psů
KVP - Krajská Výstava Psů
SVP - Světová Výstava Psů
MVP - Mezinárodní Výstava Psů
D - Dobrý
V - Výborný
VT - Vítěz Třídy
VD - Velmi dobrý
VN - Velmi nadějný
VS - Vítěz Slovenska
KV - Krajský Vítězý
VTM - Vítěz Třídy Mladých
VSV - Vítěz Speciání Výstavy
CAC - Čekatelství Šampióna (CZ, SK, HU, HR)
CWC - Čekatelství Šampióna (PL)
CACA - Čekatelství Šampióna (A)
CAJC - Čekatelství Junior Šampióna (CZ)
CACIB - Čekatelství na titul Interšampión
BOB - (Best Of Breed) Nejlepší z plemene
PPZDCH - Podmínky Pro Zařazení Do Chovu