Novinky

Národní výstava psů

19.02.2009 17:29

Ve dnech 4. - 5. dubna 2009 se v Ostravě koná národní výstava psů všech plemen.

Mothy bude absolvovat svou první výstavu v tridě stěňat. Tak uvidime, co z toho kluka vyroste. :))

—————

Národní výstava psů

06.04.2009 12:38

Tak jsme absolvovali 1. výstavu a Monthy dopadl velice dobře, i když se mu moc nechtělo běhat jak se po něm chtělo. No přece nebude poslouchat, když je kolem tolik novych kamarádu.

 Posuzoval pan Mvdr. J. Šimek a Mothy skončil s posudkem Velmi nadějný 1

—————

Ach ta puberta

15.06.2009 18:11

Tak se k nám blíží leto a s nim i dorazila ta nezvladatelná puberta :))

Z Monťase se stává puberťák a davá to všem hafanům najevo. No je to kluk jak buk :)))

Už jsme  prodělali i nejaké ty urazy, ale co by to bylo za puberťáka bez nějakého toho škrábance. :))))

—————

Mezinárodní Výstava Psů

15.06.2009 18:36

Dne 28. června 2009 se v Brně koná mezinárodní výstava psů všech plemen a Monthy bude absolvovat svou 2. výstavu. Tak nám držte palečky.

—————

MVP INTERCANIS Brno

28.06.2009 21:19

Tak máme zasebou 2. výstavu, na které se sešlo hned 8 thajců. ale nastoupilo jen 6. Běhání nám už problém nedělalo, ale to osahávání si přece nenecháme libit :) Máme se pořád co učit

Posuzoval pán Beradze Iuza [GE] a Mothy skončil s posudkem Velmi nadějný 1

 

—————

Léto se nám zbláznilo

18.07.2009 02:33
Letošní léto si s náma teda pěkně zahrává. Chvíli je teplo, pak zima, pak šílené vedro s přeháňkami. To se Montíkovi a Amy moc nelíbí. S tím, že u nás nastala první zkouška soužití feny a psa. Amy začíná poslední třetina háraní. První 2 týdny máme zasebou a Monťák to zvláda na 1. I když už to na něj pomalu jde. 
 
Dneska konečně zase zavítáme do Orlůvky, kde si hafani alespoň pořádně zaskotačí na zahradě, ale kde nás čeká dalši zkouška. Snad ten malej puberťák se nebude chtít rvát s našim dědečkem Benem. No jo, projevuje se u nás pubertální dominance.

 

 

—————

Procházky

03.08.2009 01:14

přidána nová stránka o našich vycházkách.

—————

Zlobivá včelka

07.08.2009 20:25

Včera se nám poštěstilo. Montíka strašně milují komáři, tak vypada jako by měl neštovice, k tomu si narazil malíček na předni ťapce a zároveň do něj dostal žihadlo od zlobivé včelky. Tak chudáček celý včerejšek proležel se zimnicí a horečkou. Rano ho nožka pořád bolela, ale pak to rozběhal a bylo to OK, i když si sem tam zakulhá.

—————

Zlobivej pan veterinář

08.08.2009 11:42

Dneska se Montíkovi přitížilo a nožka mu opět opuchla a už na ni skoro ani nestoupl Tak jsem zašli za milým panem veterinářem tady v Orlové, ale Monťák ty veterináře ne a ne rozdejchat. Tak Montíka pochválil, že ho nepokousal, ale že by prej příště mohl být hodnější a nehysterčit :). Naštěstí malíček není zlomený jen naraženej. S kombinací těch píchanců od komárů a včelky byla alergická reakce, tak dostal další pichanec do zadečku od pana doktora a že večer bude lítat jako by mu nic nebylo.

—————

Krajská Výstava v Ostravě

09.08.2009 13:50

Tak nakonec jsme se rozhodli, že i přesto že kulháme, tak na výstavu se půjdem alespoň podívat. V Ostravě se nás sešlo celkem 4, ale vystavovali jsme se jen 3. Zkusili jsme to, že když už jsme tam, tak uvidíme jestli to dopajdáme. Posuzovala paní Gabriela Ridarčíková. Montík soupeřil se svým bráškou Erwinkem, ktery si vedl výborně a vyhrál 1.místo. Montík i s tou bolavou nožičkou prošel také s docela dobrým posudkem jen ještě musí trošičku vyrůst, ať není trochu delšího formátu. Tak ziskal alespoň Velmí Dobrý a jsme spokojení, že jsme to zvládli. Zoubky si už v pohodě nechal ukázat a  to ošahávání mu už také tak nevadilo.

—————


English


České TRD fórum
Fórum - Thai ridgeback
THAI ridgeback DAY
THAI ridgeback DAY
TRD v NOUZI
THAI ridgeback v NOUZI
ChS BENCILLA
Bencilla - Thai ridgeback
Klub KCHMPP
KCHMPP - Thai ridgeback
Thaidog Web
Thai ridgeback


Aktualizováno 14.5.2015


TOPlist

free counters

 


Hafici.czMiciny.cz